Veikals “SAIMNIEKS” piedāvā plašā sortimentā lauksaimniekiem nepieciešamo:

  • Lopbarību
  • Fermu inventāru
  • Preces augkopībai
  • Minerālmēslus
  • Sēklas
  • Dezinfekcijas līdzekļus
  • Dažādas saimniecības preces
  • Ērta piebraukšana
  • Autostāvvieta veikala klientiem

Tel.: +317 64822697
Fakss:  +371 64822655

Lopbarības piegāde, tel.:  +371 29235978
Elektroniskais pasts:  vainagi7@inbox.lv

Darba laiks

Pirmdiena09–17
Otrdiena09–17
Trešdiena09–17
Ceturtdiena09–17
Piektdiena09–17
Sestdiena09–14
SvētdienaSlēgts
Veikals Saimnieks logo us būves

Privātuma Politika

Kas mēs esam

Mūsu mājaslapas adrese ir: https://www.veikalssaimnieks.lv.

Veikala adrese: Madona, Saules iela 59, Tel. : +371 64822697

Rekvizīti: Zemnieku Saimniecība „VAINAGI” Reģ. No.: 45401009949

Juridiskā adrese: Madonas nov., Sarkaņu pagasts, “Vainagi” LV-4870

Banka: SEB banka Konts: LV65UNLA 005 000 3739 322 Kods: UNLALV2X

Kādus personas datus mēs vācam un kāpēc mēs tos vācam

Cookies (sīkdatnes)

Ja jūs atstājat komentāru par mūsu vietni, jūs varat izvēlēties saglabāt savu vārdu, e-pasta adresi un vietni sīkdatnēs. Tie ir domāti jūsu ērtībai, tāpēc, ka, atstājot citu komentāru, jums nevajadzēs no jauna ievadīt savu informāciju. Šīs sīkdatnes darbosies vienu gadu.

Ja apmeklējat mūsu pieteikšanās lapu, mēs iestatīsim pagaidu sīkfailu, lai noteiktu, vai jūsu pārlūkprogramma pieņem sīkfailus. Šajā sīkdatnē nav personisku datu, un tā tiek atmesta, aizverot pārlūkprogrammu.

Pierakstoties, mēs arī iestatīsim vairākus sīkfailus, lai saglabātu jūsu pieteikšanās informāciju un ekrāna izvēles iespējas. Pieteikšanās sīkdatnes ilgst divas dienas, bet ekrāna opciju sīkdatnes – gadu. Ja atlasīsit “Atcerēties mani”, jūsu pieteikšanās saglabāsies divas nedēļas. Ja iziesit no sava konta, pieteikšanās sīkdatnes tiks noņemtas.

Ja rediģējat vai publicējat rakstu, jūsu pārlūkprogrammā tiks saglabāts papildu sīkfails. Šajā sīkfailā nav ietverti personas dati, un tas vienkārši norāda jūsu rediģētā raksta pasta ID. Tas zaudē spēku pēc 1 dienas.

Iegultais saturs no citām vietnēm

Šīs vietnes rakstos var būt ietverts iegults saturs (piemēram, videoklipi, attēli, raksti utt.). Iegultais saturs no citām vietnēm darbojas tieši tāpat kā tad, ja apmeklētājs ir apmeklējis otru vietni.

Šīs vietnes var vākt datus par jums, izmantot sīkfailus, iegult papildu trešo personu izsekošanu un uzraudzīt jūsu mijiedarbību ar šo iegulto saturu, tostarp izsekot jūsu mijiedarbību ar iegulto saturu, ja jums ir konts un esat pieteicies šajā vietnē .

Cik ilgi mēs glabājam jūsu datus

Ja jūs atstājat komentāru, komentārs un tā metadati tiek saglabāti uz nenoteiktu laiku. Tas ir tāpēc, lai mēs automātiski atpazītu un apstiprinātu turpmākos komentārus, nevis turētu tos moderēšanas rindā.

Lietotājiem, kuri reģistrējas mūsu vietnē (ja tāds ir), mēs arī saglabājam viņu sniegtajā personīgajā informācijā viņu lietotāja profilu. Visi lietotāji jebkurā laikā var redzēt, rediģēt vai izdzēst savu personisko informāciju (izņemot to, ka viņi nevar mainīt savu lietotājvārdu). Vietnes administratori arī var redzēt un rediģēt šo informāciju.

Kādas tiesības jums ir uz jūsu datiem

Ja jums ir konts šajā vietnē vai esat komentējis komentārus, varat lūgt saņemt eksportētu failu no personas datiem, kurus mēs par jums glabājam, ieskaitot visus datus, ko esat mums sniedzis. Jūs varat arī pieprasīt, lai mēs izdzēstu visus personiskos datus, kas mums ir par jums. Tas neietver datus, kas mums ir pienākums glabāt administratīvos, juridiskos vai drošības nolūkos.

Kur mēs sūtām jūsu datus

Apmeklētāju komentārus var pārbaudīt, izmantojot automatizētu surogātpasta atklāšanas pakalpojumu.