Veikals “SAIMNIEKS” piedāvā plašā sortimentā lauksaimniekiem nepieciešamo:

 • Lopbarību
 • Fermu inventāru
 • Preces augkopībai
 • Minerālmēslus
 • Sēklas
 • Dezinfekcijas līdzekļus
 • Dažādas saimniecības preces
 • Ērta piebraukšana
 • Autostāvvieta veikala klientiem

Tel.: +317 64822697
Fakss:  +371 64822655

Lopbarības piegāde, tel.:  +371 29235978
Elektroniskais pasts:  vainagi7@inbox.lv

Darba laiks

Pirmdiena09–17
Otrdiena09–17
Trešdiena09–17
Ceturtdiena09–17
Piektdiena09–17
Sestdiena09–14
SvētdienaSlēgts
Veikals Saimnieks logo us būves

Reinkarnaciologs

Solveiga Stafecka

Aizvedīšu iepriekšējās dzīvēs. Onlainā vai klātienē.


 • Kā pārvarēt bailes ?

  Vai Tu vēlies ceļot neizejot no mājas?

  Un sazināties ar savu dvēseli ?

  Bailes

   (Mans stāsts)

   Man bija “lampu drudzis” uzstājoties vienai uz skatuves, kas radās 25 gadu vecumā. Par šo problēmu meklēju atbildi reinkarnaciologa vadībā. Bailes bija saistītas ar iepriekšējo reinkarnāciju, un šo cēloni varēju izskatīt dvēseles līmenī. Redzēju sevi kā baleta prīmu un mani vēlējās pamazām noindēt. Pirms uzstāšanās man pa mazai devai pie ūdens lika klāt indi. Un pirms uzstāšanās jutos dīvaini un vienmēr uztraucos, vai nodejošu līdz galam. Šis bija iemesls manām bailēm. Tās nebija kā dzinulis darboties, bet kā nomācošs faktors manai darbībai.

  • Tev ir bailes no ūdens vai augstuma ?
  • Tu ar tām netiec galā ?
  • Tev ir bailes no vardēm vai zirnekļiem?
  • Tev ir bailes no ūdens, augstuma vai tumsas ?
  • Tev ir bailes uzsākt nopietnas attiecības?
  • Tās tevi nomāc vai ir dzinulis darboties ?

  Šīsnedēļas akcija 10 % atlaide par šo tēmu 3 klientiem.

  Raksti epastā solstafecka@gmail.com

  Atbildes spēsi rast ceļojumā uz iepriekšējo dzīvi.

 • Kā es apguvu reinkarnacioloģiju

  Es esmu Solveiga Stafecka.  Man no jaunības interesē cita pasaule – hiromantija, kāršu zīlēšana, horoskopi. Bet nevienu tā īsti neapguvu, jo sevi uzskatīju par kristieti un no reliģijas viedokļa zināju,  ka tas ir grēks. Bet tāpat meditēju, redzēju pareģojošus sapņus, kuri īstenojās dzīvē. Un  man radās daudz jautājumu par ezotēriku, dziedniecību, es sapratu, ka cilvēks un viņa dvēsele neaprobežojas ar miesu  un dvēsele ir neierobežota, jo agrā jaunībā sapratu, ka domās izsapņoti sapņi spēj piepildīties, piemēram – padomju laikā sapņoju par kažoku, kurā būtu silti aukstajās ziemās, par to es nevienam nestāstīju un pēc kāda laika mans sapnis materializējās – no Kanādas krustmāte atsūtīja skaistu puskažoku. Un es sapratu, ka mani klusie nodomi bieži realizējās jeb materializējās. Tagad par to var izlasīt jebkurš grāmatā “Sekret”.

  Solveiga Stafecka

  Es lasīju ezotērisko literatūru – Lobsagu Rampu, Ernstu Muldaševu un apmeklēju kursus pie dziedniekiem. No Lobsanga Rampas iepazinos ar tādu jēdzienu, kā iziešana astrālā, tas deva izpratni, ka cilvēkam ir vairāki ķermeņi, čakras, te iepazinos ar enerģiju, kas var būt gan pozitīva, gan negatīva. Uzzināju par lamu dzīvi Tibetas tempļos. Ernsts Muldaševs ir acu ķirurgs, viņš ir izgudrojis acu implantu, kas atjauno redzi.  Viņš ir apmeklējis Tibetas noslēpumainās pilsētas, Kailasa kalnu, dzīvā ūdens un mirušā ūdens ezerus. Un viņš stāsta par ļoti spēcīgām enerģētiskajām vietām kā Kailasa kalns, kuru frekvences cilvēks nespēj izturēt. Latvijā ar enerģētiskām vietām iepazinos Ivara Vīka vadībā apmeklējot Pokaiņu mežu , kurā var sajust dažādu enerģiju plūsmas. Pie dziednieka Ojāra Stalta iepazinos ar dzīvo un mirušo ūdens Ph līmeni, ar afirmācijām, cilvēka ķermeņa skenēšanu no attāluma un daudzas citas ar dziedniecību un zinātni saistītas gudrības.

  Tad uzradās jūtūbs, tajā meklēju atbildes uz saviem jautājumiem vai reliģija ir vispareizākais ceļš, kādēļ pēc reliģiskiem rituāliem rodas depresija? Ja esmu tik grēcīga, kā mani nes vēl zeme? Atradu Youtub kanālā Eļgeniju DevjatJarov (20 gadus bijis Pareizticīgo mācītājs). Viņam nāca atklāsme, ka Dievs ir citādāks, nekā mums tas tiek atainots caur reliģiju. Un es sapratu, ka mana dzīve iegriežas citās sliedēs, es spēju paskatīties uz pasauli un dzīvi no cita skatu punkta. Klausījos arī Valentīnu Kogut, kas stāstīja par citu dievu pasauli, par eņģeļiem.  Diemžēl to visu  atradu krievu valodā. Un pirms gada sev uzdevu jautājumu – vai latviešiem nekā nav, kur var mācīties? Sāku meklēt un atradu Ingas Ružickas video par reinkarnāciju. Es biju dzirdējusi, ka citi ir uzzinājuši savas iepriekšējās dzīves. Es pati sevi esmu “aizvedusi” iepriekšējās 3 dzīvēs bez pavadoņa pirms iestājos Reinkarnacioloģijas Akadēmijā, izmantojot meditācijas tehniku, par kuru izlasīju kādā žurnālā. Bet ar 3 iepriekšējo dzīvju redzējumu es neaprobežojos, tas man bija kā dzinulis atrast kursus vai skolu Latvijā.  Es sazinājos ar Ingu Ružicku caur Feisbook un startēju Reinkarnacioloģijas Akadēmijas 1. kursā, to pabeidzu pie pasniedzējas, treneres Ingas Ružickas, kā arī  praktizējos minigrupā pie instruktores Melitas Janušas- Raubas iepriekšējo dzīvju ceļojumos.

   Tagad turpinu Reinkarnacioloģijas Akadēmijas 2. konsultanta kursu. Bija interesanti, izzinoši un sapratu, ka man tā ir nepieciešamība ceļot iepriekšējās dzīvēs un dot iespēju iepazīties un risināt sasāpējušus jautājumus arī citiem cilvēkiem – saviem nākamajiem klientiem.

  Ja jūs vēlaties sevi izzināt un rast uz saviem sasāpējušajiem jautājumiem atbildes, tad rakstiet man uz e-pastu: solstafecka@gmail.com “Vēlos tuvākajā laikā uz 20 min bezmaksas konsultāciju”. Un vienosimies par dienu un laiku.